Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambient Magazine ne hyrje te Durresit
Ambienti ndodhet ,ne nje zone lehtesishte te dallueshem dhe eshte nje mundesi e mire investimi.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 150m2
• Kati:0
• Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe lehtesishte te dallueshem


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET194
Lloji: Commercial
Statusi Used
Website Views 28
Sip. Totale m2