Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 2+1 ne Plazh Iliria, Durres. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te banuara te zones se plazhit dhe jepet i mobiluar.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 87m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Dhomë ndenjie+ Kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 3

Specifikime te tjera:
• Ballkon
• Kubaturë e rregullt
• Zone shume e preferuar per banim
• Mobilim te thjeshte
• Ashensor
• Kusht: 6 muaji parapagim


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET186
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 103
Sip. e brendshme 87 m2
Sip. Totale 87 m2