Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ndodhet ne Qender te Durresit dhe ofrohet per qira totalisht i mobiluar me nje mobilim shume te mire dhe ideal per nje familje.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe totale: 101 m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 2 tualete
• 1 ballkon
• Kati: 3

Specifikime te tjera
: • Ashensor
• Mobilim bashkekohor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET185
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Website Views 50
Sip. e brendshme 87 m2
Sip. Totale 87 m2