Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1 në Plazh Iliria, Durres. Apartamenti shitet i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te plazhit, pjese e nje kompleksi me mirembajtje dhe administrim gjat gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja ne bruto: 70m2
• Siperfaqja ne certifikate: 62m2
• 1 Dhomë ndenje+ kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Kati:5

Specifikime te tjera
• Ashensor
• Ballkon
• E mobiluar
• Kubaturë të rregullt
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET180
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 237
Sip. e brendshme 62 m2
Sip. Totale 62 m2
Kati 5