Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme71.77m2, 11.6m2 te perbashket. Ndodhet ne kati 4 te nderteses. Ndertimi i kesaj ndertese sapo ka filluar dhe momentalisht ndodhen ne katin 0 te ndertimit, sapo ka perfunduar kati -1 dhe e gjithe ndertesa pritet te mbaroje brenda qershorit 2025 ku dhe do te dorzohen celsat.
Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjie, 1 tualet dhe verande.

Ofrohet dhe nje mundesi e mire pagese me keste pas cdo faze qe perfundohet ndertimi:

MENYRA E PAGESES
- 40% MOMENTI LIDHJES SE KONTRATES
- 30% PERFUNDIMI KARABINASE
- 20% FILLIMI SUVATIMEVE
- 10% MARRJA E ÇELESAVE

Ndertesa e re është një kompleks banimi modern që po ndërtohet me kujdes në një vendndodhje shumë të favorshme. Ajo ndodhet vetëm 400 metra larg bregdetit, duke ofruar një kombinim të shkëlqyer të natyrës dhe mundësisë për të shijuar bukurinë e detit.

Pozicionuar në një rruge kryesore, ky kompleks banimi do të jetë i lehtësisë së qasjes nga transporti publik dhe i përshtatshëm për jetesën e qytetit. Ndërtesa është projektuar me një arkitekturë moderne dhe elegante, duke pasuar tendencat më të fundit në fushën e ndërtimit.

Ndërtesa përbëhet nga apartamente banimi, me një strukturë të plotësisht rezidenciale. Apartamentet janë të diversifikuara në dimensione dhe kategoria, duke ofruar zgjedhje të shumta për nevojat dhe preferencat e të interesuarve.

Parkimi nentoksor është një avantazh i kësaj ndërtese, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për makinat e banorëve. Ky element siguron jo vetëm lehtësi parkimi, por edhe siguri të shtuar për makinat e banorëve.

Projekti i ndërtimit është i përfshirë në të gjitha standardet e sigurisë dhe mjedisit, duke përdorur materialet më cilësore dhe teknologjitë më moderne për të garantuar që ky kompleks banimi të jetë jo vetëm i bukur, por edhe i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për ambientin.

Ky kompleks banimi është një zgjedhje ideale për ata që dëshirojnë të jetojnë afër detit, në një ambient të sigurt dhe modern. Me qasje të lehtë nga rrugët kryesore dhe ndërtesa 6-kateshe me apartamente banimi, ky projekt siguron një përvojë të veçantë jetese për banorët e tij.

Per me shume informacion kontaktoni me agjentin e prones ose paraqituni prane zyres tone ne Durres.

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET173
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 72
Sip. e brendshme 72 m2
Sip. Totale 72 m2
Kati 1

Karakteristikat

Lift
City Center
Hospital