Përshkrimi i Pronës

Shitet, Apartament 2+1 në Plazh Iliria, Durres. Apartamenti shitet i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, dhe ndodhet nga krahu i detit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja ne bruto: 105m2
• Siperfaqja ne certifikate: 97m2
• 1 Dhomë ndenje+ kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Kati:4

Specifikime te tjera
• Ashensor
• Ballkon
• Mobilim të thjeshtë
• Kubaturë të rregullt
• Zona i ofron te gjitha fasilitetet per nje jetes komode


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET146
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 188
Sip. e brendshme 97 m2
Sip. Totale 97 m2
Kati 4