Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 2+1 ne Plazh Iliria, Durres. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te banuara te zones se plazhit dhe jepet i mobiluar.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 90m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Dhomë ndenjie+ Kuzhine
• Kati: 6

Specifikime te tjera:
• Ballkon
• Kubaturë e rregullt
• Zone shume e preferuar per banim
• Totalisht i mobiluar
• Ashensor


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET140
Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Website Views 146
Sip. Totale 0 m2
Kati 6