Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Bar-Kafe prane Stadiumit
Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te banuara te qytetit, lehtesishte i dallueshem, eshte nje mundesi e shkelqyer investimi.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja: 160m2
• Tualet
• Kati:2

Specifikime te tjera
• Kamera
• Ashensor
• Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe lehtesishte te dallueshem


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Referenca: PROGET110
Lloji: Bar / Restaurant
Statusi Used
Tualetet 1
Website Views 250
Sip. e brendshme 160 m2
Sip. Totale 160 m2
Kati 2