Property Description

Shitet, Apartament 2+1,tek Stacioni i Trenit, Durres. Apartament modern dhe i rehatshem, me nje siperfaqe prej 109m2, ndricim natyral dhe pamje fantastike te qytetit me nje ballkon te bollshem. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 kuzhine e pajisur plotsisht dhe nje sallon i hapur.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 120m2
• Siperfaqja neto: 109m2
• 1 Dhome ndenje
• 1 Kuzhine
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati: 11 jo i fundit

Specifikime te tjera:
• Ndertim i ri
• Ashensor
• Administrim
• Zone e preferuar per banim
• Ndricim natyral
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Property Details

Reference: PROGET443
Type: Apartment
Status Used
Bedrooms 2
Baths 1
Living room 1
Website Views 13
Interior Area 109 m2
Gross Area 120 m2
Floor 11

Features

View to Sea