Property Description

Qera, Apartament 1+1, Plazh Iliria Apartamenti jepet i mobiluar dhe me te gjitha kushtet.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqe Totale: 65m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkone
•1 Korridor te madh qe ben ndarjen e dhomave
• Kati: 2

Cilesime te tjera:
•Ofron mobilim bashkekohor
•Ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Property Details

Reference: PROGET32
Type: Apartment
Status New
Bedrooms 1
Baths 1
Website Views 43
Gross Area 0 m2