Property Description

Apratamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i gatshem per banim nje mundesi e shkelqyer per investim ose banim.

Detaje mbi pronen:
•Siperfaqja totale: 65m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 3

Specifikime te tjera:
•I mobiluar
•Ashensor
•Kubature e rregullt
•Zone e qet per banim
•Vend parkim
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Property Details

Reference: PROGET264
Type: Apartment
Status New
Bedrooms 1
Baths 1
Website Views 29
Interior Area 57 m2
Gross Area 57 m2
Floor 3